Naše vozy a služby

2500 Kč vč. DPH – Mercedes Benz S class

Mercedes Benz třídy S je luxusní limuzína pro maximální počet čtyř cestujících s třemi středními zavazadly. Mercedes Benz třídy S, který máme k dispozici, je model W221. Od roku 2023 nabízíme model W222 a na vyžádání jsme schopni poskytnout i model W223 (za vyšší cenu). Prodloužená verze LONG nabízí extra prostor na nohy, což ocení hlavně pasažéři sedící vzadu. Přední i zadní sedačky jsou navíc polohovatelné a ovládané elektricky. Vzduchový podvozek a luxusní interiér je zárukou komfortního svezení. Motor o obsahu 3.0 CDi je výkonný, ale zároveň tichý. S třída je vybavena 4-zónovou klimatizací a extra silným topením. Vozidlo je striktně nekuřácké. Zadní část vozu je vybavena záclonkami, které zajišťují soukromí a zároveň stíní před prudkým sluncem. Prosklená střecha vozidlo ještě zvětšuje a umocňuje pocit pohodlí a luxusu.

Jako všechny sedany a minivany HFS s.r.o. Taxi Letiště Praha je Mercedes Benz S třídy nadstandardně pojištěný včetně sedadel a zavazadlového prostoru.

Přeprava z letiště do centra Prahy stojí 100 Euro / 2500 CZK. Cena zahrnuje DPH 21%, čekání na letišti až 60 minut po přistání letadla, čekání v případě zpožděného příletu (bez navýšení ceny), parkovné 1 hodinu.

Doprava na letiště Václava Havla Ruzyně Mercedesem třídy S stojí 100 Euro / 2500 Kč. Cena zahrnuje DPH 21%, čekání v místě naložení až 15 minut.

Kč 1150 vč DPH – Mercedes Benz Vito

Mercedes Benz Vito je minivan pro až 8 cestujících a 10 velkých zavazadel. Mercedes Benz Vito je spolehlivý, komfortní a prostorný minivan. Ve voze je k dispozici rádio s USB, navigace, zatmavená skla, všechny sedadla mají vlastní bezpečností pás. Zavazadlový prostor nebo prostor pro pasažéry je možné měnit dle potřeby posunutím sedadel.

Máme k dispozici Vito XL, nejdelší verze kterou Mercedes nabízí.

Všechny minivany jsou pojištěné a klimatizované. Samozřejmostí je perfektní čistota a špičkový technický stav garantovaný Mercedes Benz mobilitou.

Odvoz z letiště do centra minivanem Mercedes Benz Vito stojí 46 Euro / 1150 Kč. Cena je včetně DPH 21%. Cena zahrnuje čekání v případě zpoždění letu, 1 hodinu čekání po přistání letadla a parkovné.

Taxi z centra Prahy na letiště Mercedesem Vito stojí 46 Euro / 1150 Kč. Cena zahrnuje DPH 21%. Čekání až 15 minut v místě nakládky je v ceně.

Neúčtujeme žádné další poplatky ani taxy.

Kč 1250 vč DPH – Mercedes Benz E class

Mercedes Benz třídy E kombi je špičkový německý vůz pro maximálně 4 cestující. Doporučujeme objednávat třídu E pro maximálně 3 pasažéry, aby byl zajištěn maximální komfort.

K dispozici je verze sedan i kombi. Obvykle poskytujeme verzi kombi, nabízí větší zavazadlový prostor pro 4 velké kufry a 2 menší zavazadla. Dostatečný prostor pro nohy, kožená sedadla, klimatizace a vzduchem regulovaný podvozek garantují maximální pohodlí.

Dále je ve voze k dispozici DVD, CD/USB/Bluetooth pro poslech vlastní hudby (stačí se domluvit s řidičem na propojení Vašeho přehrávače nebo nosiče) a samozřejmě integrovaná navigace.

Jízda Mercedesem třidy E z letiště Ruzyně do centra Prahy stojí 50 Euro / 1250 CZK. Cena je včetně DPH 21%. Cena zahrnuje čekání v případě, že se Váš let zpozdí. Parkovné a čekání až 1 hodinu po přistání letu na pražském letišti je zahrnuto v ceně.

Doprava z centra Prahy na letiště Václava Havla Mercedesem třídy E stojí 50 Euro / 1250 CZK. Cena zahrnuje DPH 21%. Čekání až 15 minut v místě nakládky je součást ceny. Neúčtujeme žádné příplatky o prázdninách, svátcích ani brzkých či pozdních hodinách.

Kč 1625 vč DPH – Mercedes Benz V class

Mercedes Benz V class je luxusní minivan pro maximální počet 6 pasažérů a 10 velkých zavazadel.  Vůz je vybaven kapitánskými sedačkami – samostatná křesla s vlastními opěrkami v přední a střední části, zadní řada 3 sedadel je spojené luxusní trojsedadlo, elektronicky ovládané dvoje boční dveře, navigací a kvalitním audio systémem. Vzduchový podvozek a luxusní interiér je zárukou komfortního svezení. V class je vybaven klimatizací a extra silným topením. Minivan je striktně nekuřácký.

Pohodlné kapitánské sedačky je možné posunout, aby se zvětšil zavazadlový prostor, nebo naopak prostor pro cestující.

Jako všechny ostatní vozy HFS s.r.o. Taxi Letiště Praha je V CLASS nadstandardně pojištěno včetně sedadel a zavazadlového prostoru.

Přeprava z letiště do centra Prahy stojí 65 Euro / 1625 CZK. Cena zahrnuje DPH 21%, čekání na letišti až 60 minut po přistání letadla, čekání v případě zpožděného příletu (bez navýšení ceny), parkovné 1 hodinu.

Doprava na letiště Václava Havla Ruzyně Mercedesem V třídy stojí 65 Euro / 1625 Kč. Cena zahrnuje DPH 21%, čekání v místě naložení až 15 minut.

Kč 3750 vč DPH – Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter je menší autobus pro maximálně 19 psažérů.  SPRINTER je vybaven automatickou klimatizací, je nekuřácký, sedadla se dají sklopit a mají bezpečnostní pásy. V případě potřeby je připojen vozík na zavazadla. Autobus má velmi malý zavazadlový prostor. Vozík nepoužíváme při přepravě do 14 osob. Zavazadla lze při takovém počtu uložit do zadní části autobusu.

Transfer z letiště Václava Havla do centra Prahy stojí 150 Euro / 3750 CZK. Cena je konečná, zahrnuje DPH 21%. Parkovné na letišti je účtováno extra.
Transfer z centra Prahy na letiště Ruzyně stojí 150 Euro / 3750 CZK. Cena zahrnuje DPH 21%. Nejsou účtovány žádné další poplatky.

Private airport transfer Prague Skoda Superb III

Kč 750 vč DPH – Běžný vůz pro max. 4 osoby

U letištního transferu běžným vozem není garantován typ ani model vozu. Běžným vozem pro maximálně 4 cestující se rozumí vozidlo odpovídající velikosti Škoda Superb, VW Passat, Audi A6, Mercedes třídy E, BMW 5, Mercedes Vito, Renault Trafic, Ford Custom nebo VW Caravelle.

Škoda Octavia, Renault Fluence a podobně nepovažujeme za dostatečně prostorný a komfortní vůz, a proto takové vozy v nabídce nemáme.

Běžné taxi z letiště do centra Prahy poskytujeme za cenu 31 Euro / 750 CZK. Cena je včetně DPH 21%. Cena zahrnuje čekání v případě zpoždění letu, 1 hodinu čekání po přistání letadla a parkovné.

Za stejnou cenu 750 CZK  / 31 Euro je možné objednat taxi z centra na letiště Ruzyně Václava Havla. V ceně je DPH 21% a čekání v místě naložení až 15 minut.